کابینت کار رودهن

امروزه با توجه به حجم زیاد مشکلات کاری و خستگی و البته نیاز به استفاده بهینه از فضاهای موجود به بهترین شکل دسترسی به یک کابینت کار ( رودهن ) با تجربه و متخصص ضروری می‌باشد .

چرا که زیبایی حس آرامش و شادی را ایجاد می‌کند و باعث کاهش خستگی خواهد شد و همینطور استفاده از فضاهای موجود به بهترین شکل ممکن توسط یک کابینت کار متخصص باعث می‌شود در عین زیبایی بخشیدن به اون منطقه استفاده مناسبی از آن قسمت شود .

کابینت کار چه کاری انجام می‌دهد ؟کابینت کار

با استفاده از تجربه و تخصص و البته هنر خود می‌تواند طرحی مناسب با سلیقه شما همراه با کیفیتی عالی و از همه این‌ها مهمتر قیمتی مقرون به صرفه برای شما خدمتی با کیفیت را ارائه نماید .

مجموعه دکوراسیون باران همواره می‌تواند شما را در این مهم همراهی نمایید

برای ثبت سفارش یا درخواست راهنمایی با شماره‌های زیر در ارتباط باشید

09194897810

09212875096

وب سایت دکوراسیون باران

http://barandecor.com

کابینت چیست ؟

کابینت (به فرانسوی: Cabinet) قفسه‌ای است که گاهی در حمام و اغلب در آشپزخانه برای نگهداری مواد غذایی، لوازم پخت‌وپز و ظروف استفاده می‌شود. کابینت‌ها در آشپزخانه‌های امروزی، اغلب بیشتر فضای بین یخچال، اجاق گاز و سینک ظرفشویی را اشغال می‌کنند؛ ولی در حمام‌ها، کابینت معمولاً به‌صورت تکی و فقط در بالای روشویی یا توالت و به منظور نگهداری هوله، دارو یا وسایل بهداشتی استفاده می‌شود.

برای مدیریت بهتر فضای آشپزخانه با توجه به مثلث کار و با توجه به شرایط خاص استفاده‌کننده، از کابینت استفاده می‌شود. طراحی صحیح کابینت در آشپزخانه، موجب می‌شود تا فضای مفید و قابل استفاده آن آشپزخانه و سطح رفاه کاربر جهت پخت‌وپز و شست‌وشوی ظروف افزایش یابد.

انواع کابینت

کابینت‌ها بسته به نوع مواد خام تولید، به کابینت‌های تولید شده از فلز، چوب، ام‌دی‌اف، های گلاس، پی‌وی‌سی، ممبران یا وکیوم، روکش چوب یا ترکیبی تقسیم می‌شوند. از نظر نوع استفاده نیز کابینت‌ها به دو گروه کابینت آشپزخانه و کابینت روشویی (مخصوص سرویس بهداشتی) تقسیم می‌گردند. مواد اولیه تولید کابینت‌های سرویس بهداشتی عموماً از پی وی سی می‌باشد. زیرا این ماده در مقابل رطوبت مقاومت کافی دارد.